
Lees in je eigen taal
Vanaf 5 juni organiseert de Bibliotheek Wagnerplein de gratis cursus Digisterker. In 4 lessen leer je werken met je DigiD en websites van de overheid.
Bij de overheid kan je steeds meer digitaal regelen. Zoals een afspraak maken bij de gemeente, informatie zoeken over je AOW of je huur- en zorgtoeslag aanvragen. Dat is handig, maar veel mensen vinden het ook moeilijk. In de cursus Digisterker leer je werken met de websites van de overheid. Ook leer je een DigiD aanvragen en gebruiken. Tijdens de cursus werk je op een computer in de Bibliotheek.
Voor wie?
Iedereen die al een beetje ervaring heeft met computers en internet.
Cursusdagen
Donderdag 5, 12, 19 en 26 juni van 13.30 - 15.30 uur.
Aanmelden
U moet zich uiterlijk 29 mei aanmelden voor deze cursus. Dat kan aan de balie bij de Bibliotheek Wagnerplein (Wagnerplein 4), via: www.bibliotheekmb.nl/wagnerplein, 013 5470 855 of wagnerplein@bibliotheekmb.nl
Wilt u meer weten dan kunt u hier het persbericht lezen.
De volledige flyer kunt u hier bekijken